Kontakt

Vår växel
Måndag – fredag, kl 8.00-12.15
Telefon: 040-33 08 60

Öppet för besök på vårt kontor på Föreningsgatan 22. 
Måndag – fredag, kl 8.00-12.15

Boka gärna ditt besök innan. 

 

Postadress
Föreningsgatan 22
211 52 Malmö

E-post
info@lifra.se 
Obs! Lägenhet söker du via Boplats Syd

Lämna en serviceanmälan när något inte fungerar i lägenheten, lokalen eller i de gemensamma utrymmena.

Serviceanmälan

Alla anställda


Fastighetsskötare
Anders Hedlund 040-653 62 20 anders.hedlund@lifra.se


Förvaltare
Anders Krasse 040-653 62 69 anders.krasse@lifra.se


Snickare
André Utecht 040-653 62 18 andre.utecht@lifra.se


Fastighetsskötare
Bojan Behara 040-653 62 26 bojan.behara@lifra.se


Fastighetsskötare
Bruno Niessner 040-653 62 11 bruno.niessner@lifra.se


Förvaltare (föräldraledig)
Cennet Kayahan 040-653 62 33 cennet.kayahan@lifra.se


Fastighetsskötare
Endrit Sahiti 040-653 62 31 endrit.sahiti@lifra.se


Förvaltningsassistent
Helene Jönsson 040-653 62 68 helene.jonsson@lifra.se


Förvaltare
Jacob Thoft 040-653 62 40 jacob.thoft@lifra.se


Ekonomiassistent
Jeanette Wikman 040-653 62 61 jeanette.wikman@lifra.se


Fastighetsskötare
Jonathan Kaufman 040-653 62 32 jonathan.kaufman@lifra.se


Fastighetsskötare
Mahmoud Daabas 040-653 62 17 mahmoud.daabas@lifra.se


Fastighetsskötare
Mikael Sidnert 040-653 62 21 mikael.sidnert@lifra.se


Fastighetsskötare
Mohamad Almaola 040-653 62 28 mohamad.almaola@lifra.se


Snickare
Rolf Baxmann 040-653 62 25 rolf.baxmann@lifra.se


Fastighetsskötare
Supawan Johansson 040-653 62 16 supawan.johansson@lifra.se


Fastighetsskötare
Tommy Andersson 040-653 62 15 extra@lifra.se


Kommunikationschef och vice VD
Veronica Nilsson 040-653 62 85 0707-89 62 84 veronica.nilsson@lifra.se