Kontakt

Öppettider för besök
Måndag – fredag, kl 8.00–12,15. 
Endast bokade besök efter kl 13.

Vår växel
Måndag – fredag, kl 8.00-12.15
Telefon: 040-33 08 60

Postadress
Föreningsgatan 22
211 52 Malmö

E-post
info@lifra.se 
Obs! Lägenhet söker du via Boplats Syd

Lämna en serviceanmälan när något inte fungerar i lägenheten, lokalen eller i de gemensamma utrymmena.

Serviceanmälan

Alla anställda


Fastighetsskötare
Anders Hedlund 040-653 62 20 anders.hedlund@lifra.se


Förvaltare
Anders Krasse 040-653 62 69 anders.krasse@lifra.se


Snickare
André Utecht 040-653 62 18 andre.utecht@lifra.se


Fastighetsskötare
Berndt Johansson 040-653 62 14 berndt.johansson@lifra.se


Fastighetsskötare
Bruno Niessner 040-653 62 11 bruno.niessner@lifra.se


Fastighetsskötare
Cuong Pham 040-653 62 19 cuong.pham@lifra.se


Vikarie - serviceavdelningen
Elin Fransson 040-653 62 71 elin.fransson@lifra.se


Lokalvårdare
Hang Nguyen 040-653 62 26 hang.nguyen@lifra.se


Förvaltningsassistent
Helene Jönsson 040-653 62 68 helene.jonsson@lifra.se


Målare
Ingemar Magnusson 040-653 62 12 ingemar.magnusson@lifra.se


Ekonomi- och löneadministratör
Jeanette Wikman 040-653 62 61 jeanette.wikman@lifra.se


Fastighetsskötare/lokalvårdare
Jörgen Hilding 040-653 62 24 jorgen.hilding@lifra.se


Ekonomichef
Kristina Bengtsson 040-653 62 57 kristina.bengtsson@lifra.se


Fastighetsskötare/lokalvårdare
Leif Svensson 040-653 62 13 leif.svensson@lifra.se


Ekonomiassistent
Linda Niby 040-653 62 65 linda.niby@lifra.se


Förvaltare
Linnea Fransson 040-653 62 58 linnea.fransson@lifra.se


Praktikant - serviceavdelningen
Mahmoud Daabas mahmoud.daabas@lifra.se


Arbetsledare och fastighetsskötare
Mikael Sidnert 040-653 62 21 mikael.sidnert@lifra.se


Snickare
Rolf Baxmann 040-653 62 25 rolf.baxmann@lifra.se


Teknisk förvaltare
Stefan Grahn 040-653 62 63 0707-89 62 85 stefan.grahn@lifra.se

Fastighetsskötare
Stefan Johansson 040-653 62 10 stefan.johansson@lifra.se


VVS- och drifttekniker
Stefan Nilsson 040-653 62 15 stefan.nilsson@lifra.se


Fastighetsskötare/lokalvårdare
Supawan Johansson 040-653 62 16 supawan.johansson@lifra.se


Kommunikations- och HR-chef
Veronica Nilsson 040-653 62 85 0707-89 62 84 veronica.nilsson@lifra.se

Fastighetsskötare/lokalvårdare
Viet Doan 040-653 62 23 viet.doan@lifra.se